Python ja Turtle Graphics

7 OSALEJAT

Tervitame teid meie põneva Pythoni Turtle Graphicsi kursuse juures! Oleme siin selleks, et sukelduda Pythoni programmeerimiskeele ja Turtle Graphicsi maailma ning aidata teil omandada oskusi graafiliste rakenduste loomiseks.

See kursus on suunatud nii neile, kes pole kunagi varem programmeerimisega kokku puutunud, kui ka neile, kes soovivad oma programmeerimisoskusi täiendada. Kui olete algaja, siis juhendame teid samm-sammult Pythoni ja Turtle Graphicsi põhitõdedes, et luua kindel alus edasiseks õppimiseks. Kui olete juba kogenud programmeerija, siis avardame teie teadmisi ja näitame, kuidas neid konkreetseid tööriistu tõhusalt kasutada.

Turtle Graphics on suurepärane vahend graafiliste rakenduste loomiseks, mis pakub loomingulisi võimalusi. Kursuse käigus õpite, kuidas joonistada, luua mustrid ja isegi animatsioone, kõike Pythoni abil. See oskus võib tuua esile teie loovuse ja aitab teil arendada loogilist mõtlemist.

Kursusel on valik praktilisi harjutusi ja ülesandeid, mis võimaldavad teil õpitut praktikas rakendada. Harjutuste ja ülesannete lahendamine on oluline osa kursusest ning tagab, et olete mõistnud kõiki kursuse teemasid.

Läbi praktiliste projektide saate parema ettekujutuse sellest, kuidas Pythoni ja Turtle Graphicsi tegelikus maailmas kasutatakse. Kursuse lõpuks on teil võimalus oma oskusi proovile panna, luues oma Turtle Graphicsi projekte ja näidates oma õppimise tulemusi.

Kursus loetakse õpilasele läbinuks, kui on lahendatud kõik ülesanded ning vajadusel vastatud täiendavatale küsimustele.

Hinnangud

N.A

hinnangut
  • 5 tähte0
  • 4 tähte0
  • 3 tähte0
  • 2 tähte0
  • 1 tähte0

Keegi pole julgenud veel hinnata :)

Osale kursusel
  • TASUTA
  • 10 years, 1 month

Viimased postitused

Meist

metshein.com on pakkunud juba üle kümne aasta tasuta eestikeelseid infotehnoloogiaga seotud kursusi. Sama kurssi püütakse järgida ka edaspidi. Eesmärk muuta arvutiõpe võimalikult lihtsaks!

metshein.com: parim eestikeelne koolitusportaal

Autorist ja kontakt: kliki siia

Kontrolli tunnistust

Tööribale