SolidEdge ST4 II – Sissejuhatus

01.jpg

Antud teema Solid Edge ST4 edasijõudnutele eesmärk on viia huvilised veelgi sügavamale tehnilise joonestamise maailma. Nendes peatükkides vaatame kindlasti, kuidas töötada lehtmetallidega, teha keerulisemaid mudeleid, luua tugiraamistikke, luua erinevaid teste, mudeli renderdamist ning põimin sisse uusi teadmisi jooniste ja koostude kohta.

Töö ülesehitus

Enne töö alustamist peaks olema läbitud Solid Edge ST4 põhitõed harjutused ja ülesanded. Kui see on läbitud, siis selle teema ülesehitus on sarnane – kogu moodul on jagatud teemadeks, mille kohta on mõned harjutused. Harjutused on ülesehitatud samm haaval ja lihtsasti läbitavad.

Teatud grupi teemade läbimisel on iseseisvad ülesanded, mis tuleb õppuril iseseisvalt lahedada. Tehtud tööd salvesta kenasti ühte kataloogi ja üheselt mõistetavate nimedega. Tööde kontrollimiseks tuleb need saata õppejõu poolt määratud kohta.

Jõudu tööle!

 

Viimased postitused

Meist

metshein.com on pakkunud juba üle kümne aasta tasuta eestikeelseid infotehnoloogiaga seotud kursusi. Sama kurssi püütakse järgida ka edaspidi. Eesmärk muuta arvutiõpe võimalikult lihtsaks!

metshein.com: parim eestikeelne koolitusportaal

Autorist ja kontakt: kliki siia

Hetkel õpivad:

Profile picture of Kaarel

Kontrolli tunnistust

Tööribale