WordPress – Lehtede lisamine ja haldamine

Teemad

  • Lehe loomine
  • Lehe haldamine

Lehe loomine

Lehed on esmaspilgul väga sarnased postitusele – lisa pealkiri, tekst ja avalda. Kuid lehe lisamisel ei tule sellega kaasa kuupäeva ning ei saa lisada rubriike ega silte. Tegemist on nagu tavalise veebilehega, mille sisu nii tihti ei uuendata. Näiteks ettevõtte asukoht, kontakt jne.

Lehe lisamiseks vali menüüst Lehed>Lisa uus.

Lehe lisamisel on akna paremas servas uus paneel Lehe omadused, kust leiad kaks parameetrit. Ülemlehe kasutamisega, saad loodava lehe muuta alamleheks. Järjestuse abil määrad lehtede järjekorra. Vaikimisi paigutatakse need tähestikulises järjekorras.

Lehe haldamine

Lisatud lehtede nägemiseks kliki lihtsalt menüüs Lehed.

Nagu näha lisasin kaks uut lehte: Kontakt ja Kaart. Vaikimisi kujundusega ilmuvad nad kohe päise alla. Alamlehte on näha, kui hiirega ülemlehest üle liikuda.

Muutsin lehtede järjekorda, kus Kontakt on nr1 ja Näidisleht nr2. Et lehtede järjekorda lihtsamini muuta, võiksid tulevikus mõnda pistikprogrammi (plugin) piiluda. Aga sellest edaspidi.

Viimased postitused

Meist

metshein.com on pakkunud juba üle kümne aasta tasuta eestikeelseid infotehnoloogiaga seotud kursusi. Sama kurssi püütakse järgida ka edaspidi. Eesmärk muuta arvutiõpe võimalikult lihtsaks!

metshein.com: parim eestikeelne koolitusportaal

Autorist ja kontakt: kliki siia

Hetkel õpivad:

Profile picture of Kadi

Kontrolli tunnistust

Tööribale