WordPress – Sisu lisamine: video, audio, maakaart

Teemad

  • Video lisamine
  • Audio lisamine
  • Google Maps kaardi lisamine

Video lisamine

Video hoidmine mõnes videoportaalis on parem, kui oma arvutis. Näiteks toetab WordPress tuntud portaalne nagu Youtube.com, Vimeo.com või Flicr.com. Lihtsalt kopeeri soovitud video link postitise või lehe uuele reale. Kindlasti tuleb kleebitud lingist eemaldada viide!

Salvesta postitus ja soovitud video on olemas.

Audio lisamine

Audioga on sama lihtne – kopeeri näiteks soundcloud.com või mixcloud.com loo või esitlusloendi link, eemalda viide ja avalda. Kopeerida võid nii aadressiribal olevat linki kui Share nupu valikust.

Ja siis peaksid postituses tulemust nägema.

Google Maps

Tahan lisada Google Maps maakaarti ilma pistikprogrammita. Hetkel on selline tore mure, et Google uuendab oma süsteemi ning korraga eksisteerib nii vana kui uus. Uuel versioonil aga puudub ajgamise võimalus, või ma vähemalt ei leia seda. Seepärast veendume, et kasutame vanemat versiooni. Kliki Valikud>Vanem Maps.

Nüüd leia üles soovitud koht, kliki nupule Link ja kopeeri <iframe> koos sisuga. Kui soovid kaardi parameetreid täpsustada, siis kliki lingil ‘Customize and preview embedd map

Edasi vali oma postituses või lehel HTML vaade (Tekst) ja kleebi kood.

Ja pärast avalikustamist peaksid kenasti kaarti nägema.

Viimased postitused

Meist

metshein.com on pakkunud juba üle kümne aasta tasuta eestikeelseid infotehnoloogiaga seotud kursusi. Sama kurssi püütakse järgida ka edaspidi. Eesmärk muuta arvutiõpe võimalikult lihtsaks!

metshein.com: parim eestikeelne koolitusportaal

Autorist ja kontakt: kliki siia

Hetkel õpivad:

There are no users currently online

Kontrolli tunnistust

Tööribale