Uuenenud e-õppeportaal

Hei, võtsin kätte ja viin läbi oma e-õppeportaal metshein.com täieliku uuenduse. Eelmine koduleht oli aastast 2012 ja kuna kodulehe iga ongi 3-5 aastat, siis tundus õige aeg. Sisuhaldusmootoriks on nüüd WordPress ja lisavidinaks WPLMS. Wordpüressi kasuks rääkis selle lihtsus, funktsionaalsus ja kujundus, mis kohandub erinevate mobiilsete seadmetega.

Mis plaan on?

Plaanin enamuse seni loodud õpetustest kenasti taastada ja luua uusi. Suund on tekitada ka videoõpetusi. Aga kui on kedagi, kelle plaanid võisin ära rikkuda, siis saatke email metshein@gmail.com ja saadan teile vajalikud materjalid.

Millal valmis saab?

Nu mul terve suvi aega :) Aga reaalselt üritan ikka iga päev midagi korda saata. Ja ei solvu, kui annad FB või läbi emaili märku vigadest.

 

august 10, 2016

2 responses on "Uuenenud e-õppeportaal"

  1. Tere, Mario

    Kirjutan murega kuna endale sai tellitud aliexpressist uno R3 kit siiski enne kui kaup kohal tahtsin selle näppimisega ennast kurssi viia. Eelmisel nädalal õnnestuski huvitav Eestikeelne leht leida nimega https://www.metshein.com kus tundus olevat asjaliku sisuga õpetus Arduino arendusplaadi kohta. Kahjuks jõudsin lugemisega ainult servo mootoriteni vist oli 7 peatükk suht öösel kui keegi muu lugemise lõpetas.
    Tahaks teada kas plaanid antud õpetust veel kuhugi üles laadida?

    Mustafa

  2. Hei,

    Päris paljud on tundnud muret, et kus kõik on. Nüüd pühad läbi ja hakkan kenasti asju tagasi üles panema. Natuke kannatust :) Ja kui kuskil on midagi halvasti või vajaks parandamist, siis olen avatud pakkumistele.

Jäta sõnum/küsimus

Meist

metshein.com on pakkunud juba üle kümne aasta tasuta eestikeelseid infotehnoloogiaga seotud kursusi. Sama kurssi püütakse järgida ka edaspidi. Eesmärk muuta arvutiõpe võimalikult lihtsaks!

metshein.com: parim eestikeelne koolitusportaal

Autorist ja kontakt: kliki siia

Kontrolli tunnistust

Tööribale